XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

12-11-2017

1.     W tym tygodniu przypada w sobotę wsp. bł.  Karoliny Kózka Dz.M. współpatronki diecezji rzeszowskiej.

2.     Dziś przeżywamy doroczny IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz prześladowanych chrześcijan. Natomiast składka dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

3.     W najbliższą środę (15 listopada br.) po Mszy św. wieczornej zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klas II gimnazjum oraz dla młodzieży z klas VII SP. Dla tej grupy młodzieży, która nie może być w środę spotkanie i zapisy będą kontynuowane w sobotę (18 listopada br.) po Mszy św. wieczornej.

4.     W czwartek godzinę przed wieczorną Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Grupę dla intronizacji NSPJ. Zapraszamy do wspólnej modlitwy

5.     W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy dzieci klas III SP wraz z Rodzicami. Na tej Mszy św. będzie poświęcenie i wręczenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6.     W przyszłą niedzielę Spotkanie Grupy Biblijnej po Mszy św. wieczornej.

7.     Organizowany jest wyjazd pielgrzymkowy do Torunia, na świętowanie 26 rocznicy powstania Radia Maryja. Wyjazd w dniu 01 grudnia br. o godz. 21.00. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.

8.     Nowy numer gazetki parafialnej ukaże się w III niedzielę listopada br.

9.     W naszej parafii dokonała się zmiana. Witamy nową Siostrę zakrystiankę, S. Jadwigę i życzymy błogosławieństwa Bożego w posłudze w naszej parafii.

10.  Do sprzątania kościoła w tym tygodniu zapraszamy parafian z domów o numerach: 871- 890.

11.  W tym tygodniu zmarły nasze parafianki:

† Elżbieta Chenowska – Korab, ur. 1949r., zam. Krasne-Dół, pogrzeb w Dębicy.

†Janina Wilk, ur. 1941 r., zam. Krasne-Góra, pogrzeb we wtorek o godz. 14.00.

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie !