XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

15-10-2017

1.     W tym tygodniu przypadają wspomnienia: w poniedziałek św. Jadwigi Śląskiej; we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego; w środę święto św. Łukasza Ewangelisty; w piątek św. Jana Kantego K.; w sobotę bł. Jakuba Strzemię.

2.     Nabożeństwo Różańcowe w dni zwykłe o godz. 16.30, a następnie Msza św. ok. 17.00.W niedziele Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.15, Msza św. o godz. 17.00.

3.     Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 na spotkanie grupy biblijnej w salce przy plebanii.

4.     Jutro będziemy obchodzić 39 rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.

5.     Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek na stypendia papieskie. Dziękujemy także za ofiary na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać!

6.     We wtorek po mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów starszych i lektorów.

7.     W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja prowadzona przez Grupę dla Intronizacji NSPJ. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8.     Przyszła niedziela to Niedziela  Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Składka
z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na misje.

9.     Zapraszamy do lektury tygodników katolickich i nowego numeru gazetki parafialnej.

10. W tym tygodniu do prowadzenia modlitwy różańcowej zapraszamy:

Poniedziałek: Róża Emilii Leja              Wtorek: SP kl. VII

Środa: Ministranci młodsi                     Czwartek: Róża Zofii Turosz

Piątek: Koło Misyjne                              Sobota: Schola Starsza

Niedziela: Akcja Katolicka

11. Do sprzątania  w kościele zapraszamy parafian z domów o numerach 801 – 820.